Lukratívne pozemky na výstavbu bytových, ev. rodinných domov blízko KE

NOE REALITY ponúka na predaj lukratívne pozemky v obci Čečejovce - okres: Košice - okolie. Výmera pozemkov je 4600 m2 a tieto sú určené na výstavbu bytových domov, eventuálne rodinných domov.

Na predaj 2-izbový byt v centre mesta – Nám. M. R. Štefánika, Myjava

NOE REALITY ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový tehlový byt v blízkosti centra mesta na Námestí M. R. Štefánika. 

Ponúkame na predaj priestrannú garsónku s loggiou blízko centra mesta

NOE REALITY ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovanú garsónku na Šustekovej ulici, Petržalka v blízkej dostupnosti do centra mesta.

Ponúkame na predaj 4i byt ihneď k Vášmu nasťahovaniu

NOE REALITY ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 4-izbový byt v tichej lokalite na Žehrianskej ulici v BA V. Byt sa nachádza na 4. poschodí z 8. s výťahom.

Nadštandardný zariadený 1-izbový byt s v tichej lokalite

NOE REALITY ponúka na predaj kompletne zariadený, priestranný 1-izbový designový byt v tehlovom bytovom dome na Osadnej ul. v Novom Meste - BA III so samostatným šatníkom.

100% právna ochrana klientov pri predaji 3i bytu na Romanovej ul.

NOE REALITY ponúka na predaj 3-izbový byt na Romanovej ulici, BA V - Petržalka. Podlahová plocha bytu je vo výmere 74 m2 vrátane plochy loggie o výmere 3,50 m2 a je situovaný na 11. p./z 12.

Rozľahlý stavebný pozemok s projektom a stavebným povolením

NOE REALITY ponúka na predaj rozľahlý stavebný pozemok so stavebným povolením a projektom rodinného domu (podľa obrázkov).