S nami bezpečne preplávate do Vášho nového domova...

Odbornosť a vedomosti v realitách... a v oblasti právaV realitných službách sa usilujeme prinášať absentujúcu odbornosť a kvalitu poskytovaných služieb s dôrazom na najlepšie záujmy našich klientov. Riadime sa heslom "NÁŠ ZÁKAZNÍK, NÁŠ PÁN!" 

V záujme prinášania čo najkvalitejších služieb pre Vás sa stále vzdelávam - som doktorandkou na fakulte práva a zároveň pôsobím v advokátskej kancelárii ako advokátska koncipientka. Na celom území Slovenskej republiky spolupracujeme s nezávislými advokátskymi kanceláriami .

V minulosti som pôsobila okrem iného v developerskej spoločnosti na pozícii právničky a zároveň som administratívne zabezpečovala inžiniering stavieb. Neskôr som pôsobila ako obchodná riaditeľka v nadnárodnej spoločnosti.

Ako odlíšite "otváračov dverí" v realitných službách od kvalitnej realitnej kancelárie? Zavolajte a zistíte :-).


Teším sa na prípadnú spoluprácu s Vami...


""Kde je vôľa, tam je cesta."

JUDr. Ing. Gréta NOÉ, LL.M.                      konateľka spoločnosti NOE REALITY

0915 963 706
noe@noereality.eu

Odbornosť a vedomosti v  realitách... a hypotekárnej analytike

V obchode sa pohybujem od svojich 22 rokov, a stále ma to naplňa, pretože každé stretnutie je jedinečné.


Čo sa týka realít, zhrnula by som svoju činnosť do 5 piatich bodov:


1/ Myslím, že ak predávajúci a kupujúci obchádza realitného makléra, nie je to chyba klienta, ale makléra,  pretože klient iba nedostal možnosť zisťiť že úlohou RK nie je ani zďaleka otváranie dverí. Naopak, to si klient vie zabezpečiť sám :)

2/Klient ktorý "zažil" prípadne jeho známi.. vie oceniť kvalitnú realitnú kanceláriu a vie, že ju potrebuje.

3/ Poradíme Vám, ako si vybrať  realitnú kanceláriu –  poradíme Vám,  na čo sa máte pýtať, aby ste oddelili zrno od pliev a odhalili nelegálnu činnosť niektorých RK.

4/ Som veľmi rada že v NOE REALITY zastupujeme aj kupujúcich, a to zďaleka opäť nie formou iba nájdenia nehnuteľnosti. Počuť od klienta ďakujem, že ste mi pomohli pri kúpe nehnuteľnosti, inak by som mohol prísť o všetko, je referencia, s ktorou sa dobre zaspáva. Takže aj v tomto sme výnimoční.

5/ .... a nesmierne ma teší, že takmer každý týždeň riešime vďaka  Gréta Noé prípady, ktoré sú hodné blogu, a ktoré nevedeli rozuzliť ostatné konkurenčné RK na trhu.

V spoločnosti NOE REALITY zabezpečujem okrem realít aj hypotekárneho analytika – viac ako hypotekárne poradenstvo.

Teším sa na stretnutie s Vami.


Gabriela ČERNÁKOVÁ
regionálna manažérka pre západné Slovensko

0907 174 147

cernakova@noereality.eu

Odbornosť a vedomosti v oblasti pozemného staviteľstva


Pridaná hodnota mojej práce spočíva v pretavení mojich vedomostí získaných počas mojich štúdií do praxe. Ide najmä o prácu s katastrálnou mapou, prácu s programom CENKROS, ktorý slúži na prípravu cenových ponúk stavebných prác a materiálov s aktuálnymi cenami. Taktiež som počas mojich štúdií pracovala s programom ALLPLAN  určeným na rysovanie projektov stavieb. 


Som úspešnou absolventkou SPŠ stavebnej a geodetickej  v Košiciach, so zameraním na pozemné staviteľstvo."Nikdy nie je nič tak dobré, aby nemohlo byť ešte lepšie."

Laura NOÉ

regionálna manažérka                                            pre východné Slovensko

0908 104 454
noelaura@noereality.eu
Kontaktujte nás